Posledních pár volných termínů na sezonu 2018!

Pro venkovní oslavy, večírky, svatby.. S vkusným vybavením, dekoracemi a vhodným osvětlením vytvoříte nezaměnitelnou atmosféru. Stany nabízí prostor pro kreativitu, jsou velmi fotogenické a zpříjemní celkový dojem z vaší slavnosti.

Zvolte jeden z „balíčků“, nebo si z naší nabídky vyberte jen to,co bude nejlépe vyhovovat Vašim představám.

1) Šapitó… klasické bavlněné šapitó (130m2 – 60 až 80hostů). V ceně je pronájem stanu na 2 až 3 dny, jeho stavba, bourání. Tato volba je ideální pro ty z vás, kteří chtějí použít vlastní mobiliář, dekorace, světla atd…

šapito kruhové 10m 13.500,-Kč (85m2)

šapito oválné 10x15m – 17.500,-Kč (128m2)

šapito obloukové 13m 19.500,-Kč (128m2)

*ceny nezahrnují dopravu


2) Šapitó + dekorovaný mobiliář (set pro +-60 hostů). Součástí setu je šapitó (130m2), květinová výzdoba (na stolech – jednoduchá vazba + velká vazba na novomanželský stůl), nazdobené stoly s ubrusem i židle včetně potahů (8/60), základní dekorace (jmenovky, vázy, svícny, mašle, stuhy, kamínky, vlizelín, organza, ubrousky, doplňkové dekorace…).  V ceně jsou také žárovkové girlandy pro osvětlení stanu i exteriéru. Samozřejmostí je předsvatební schůzka s dekoratérkami z agentury Svatba vašich snů. Cena za tento balíček činí 57.500,- Kč + doprava

Výše vypsané balíčky jsou osvědčené sety pro běžné svatby v rozsahu okolo 60 hostů, součástí balíčků je bavlněné šapitó pro jeho vzdušnost, jednoduchost, snadnou uzavíratelnost stěn za nepřízně počasí a především pro svůj decentní vzhled. Nabízíme však i další typy stylových stanů (geodome, beduínské freeform stany), které lze také využít u příležitosti svatební slavnosti. Pro nezávaznou cenovou nabídku nás kontaktujte telefonicky, nebo na email. Jsme flexibilní, vždy s osobním přístupem a připraveni najít tu nejvhodnější variantu pro Vaši slavnost.

svatba snu logo bilePro více informací o dekoracích, venkovních obřadech, či koordinaci Vašeho svatebního dne navštivte web www.svatbavasichsnu.cz, nebo volejte na tel.: +420 777 880 695 Mgr. Štěpánka Nedvědová | Svatba Vašich snů.